Benefity

aneb čím vás ještě odměníme

 • 5 týdnů
  dovolené
 • Rozvojová školení a kurzy
 • Příspěvek na penzijní pojištění
 • Možnosti práce z domova (u některých pozic)
 • Sleva na služby UPC
 • Stravenky
 • Příspěvek na kurzy angličtiny
 • Zvýhodněná SIM karta
 • Slevami u partnerských firem (MOL, Wallmark, Multisport..)

Příběhy lidí

Michal Ertl

BSS Aplication Supervisor | Ostrava

Moje pracovní kariéra je s UPC spjata už od roku 2003. Po ukončení střední školy jsem nastoupil jako administrativní a technická podpora satelitního vysílání. Brzy jsem postoupil na pozici Supervisora. V roce 2008 jsem se stal součástí oddělení Technology & Innovation jako specialista BSS (Business Support System) a v současné době pracuji na pozici BSS Aplication Supervisor. Má práce je kreativní, pracuji na různých projektech a mám tak možnost neustále rozšiřovat své znalosti.

Vždy jsem měl to štěstí pracovat ve velmi přátelském a vstřícném kolektivu a také jsem měl, a stále mám, velmi férové nadřízené. V UPC oceňuji možnost dále se vzdělávat ve svém oboru a stále více pronikat do technických oblastí.

Hana Šindelářová

Call Centre Teamleader Senior | Meziboří

V UPC jsem začala pracovat v roce 2008, po otevření Klientského centra v Meziboří.

Poměrně rychle jsem se posunula na prodejní oddělení a byla vybrána jako garant specialistů pro písemnou komunikaci a začala jsem školit nováčky.

Po několika letech jsem se rozhodla pro další kariérní posun a přihlásila se do interního výběrového řízení na pozici Zástupce Teamleadera infolinky. Po roce jsem se stala Teamleaderem. Aktuálně tak zastávám pozici Teamleader Senior a koučuji nové Teamleadery.

Práce s lidmi mě baví a mám radost, když můžu novým kolegům předávat zkušenosti a vidím jejich pracovní pokroky. Oceňuji,  že mi UPC dává prostor pro realizaci různých projektů a podporuje mé nápady a aktivity. Také proto tu už pracuji devátým rokem…

Pavel Škarda

CEE Transformation Manager | Praha

V UPC pracuji od roku 2004, začínal jsem jako operátor Klientského centra, tehdy ještě ve společnosti Karneval.

Z odd. KC jsem postoupil na pozici Trenér technických dovedností a později jsem se dostal k práci Planning and Reporting Managera, na které jsem setrval šest let.

Jelikož jsem byl zapojen do implementace mnoha projektů, přešel jsem na pozici Manager Program Management & Strategy v oddělení Customer Operation. Tak jsem se dostal do nejužšího vedení firmy a staral se o klíčové projekty v UPC ČR i na Slovensku. V roce 2017 se má pozice opět trochu změnila a nyní pracuji jako CEE Transformation Manager, s čímž se pojí nové zodpovědnosti v regionu střední a východní Evropy.

I přes velké pracovní nasazení si stále najdu čas na svou rodinu.

Alena Šímová

HR Specialist senior | Praha

Před deseti lety jsem přišla do UPC z obchodní sféry. Dva roky jsem vyřizovala požadavky klientů, jako operátor a zástupce Teamleadera, kde jsem byla mimo jiné zodpovědná i za zaškolování nových zaměstnanců. Odtud už to byl jen krok na personální oddělení na pozici trenéra-školitele, kde jsem nováčky podporovala v jejich začátcích a pomáhala rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti. V rámci personálního oddělení jsem se časem podílela na výběru zaměstnanců. Poslední rok pracuji jako HR Specialist senior. Jsem zodpovědná za administrativní část personálního oddělení. Je to práce náročná, s důrazem na přesnost a pečlivost, a protože má přesah do všech personálně mzdových oblastí, je také velice různorodá a stále se při ní rozvíjím.

Přidej se k nám

UPC je odpovědné k zaměstnancům i svému okolí

Záleží nám na našem okolí a na prostředí, ve kterém podnikáme. Ať už se jedná o regiony, kde působíme, nebo obecně o celé digitální společenství, které pomáháme utvářet, usilujeme spolu s naší mateřskou společností Liberty Global i našimi partnery o pozitivní vliv na místní komunity, společnost a životní prostředí.

Snažíme se pomáhat přímo v rámci komunit, ve kterých působíme. Takto jsme například pomohli při sbírce finančních prostředků pro hendikepovaného chlapce v Praze nebo při podpoře postižené dívky v Meziboří. V obou případech přišla poptávka na naši pomoc zespodu, přímo od našich zaměstnanců.

Pomáháme i jako dobrovolníci. Naše personální oddělení, spolupracuje s neziskovou organizací Nadání a dovednosti a zapojili jsme se do celodenního programu pro děti z dětských domovů zaměřený na problematiku vstupu na trh práce. V rámci UPC dobrovolnictví jsme také v každé lokalitě, kde působíme, zvolili jednu organizaci, kterou na podzim podpoříme svou pomocí. S úklidem jsme například pomohli v ZOOparku v Chomutově, ZOO Ostrava nebo v pražském Centru pro dětský sluch TAMTAM.

Letos jsme také poprvé zorganizovali UPC Festival, na který jsme pozvali zaměstnance z celé firmy a společně jsme si užili 3 dny plné zábavy, hudby, sportovního vyžití a dobrého jídla a pití. Při této příležitosti jsme předali finanční šek na podporu Domu dětí a mládeže v Napajedlech.

Dlouhodobě v České republice podporujeme projekty zaměřené na bezpečnost v on-line prostředí. Dětem na základních i středních školách, rodičům a učitelům společnost poskytujeme informace a návody k bezpečnému užívání internetu, moderních informačních a komunikačních technologií. Samozřejmostí jsou také environmentální projekty spojené s naším podnikáním – tedy například ekologická likvidace vysloužilých modemů a dalších podobných zařízení.

Teambuilding

Zakládáme si na přátelském pracovním prostředí. Pro naše zaměstnance se proto snažíme organizovat nejrůznější mimopracovní aktivity, při kterých se bavíme, odpočíváme a lépe se poznáváme. V létě 2017 jsme si užívali na UPC Festivalu, kterého se zúčastnili zaměstnanci z Čech i Slovenska. Byl to víkend plný zábavy, sportu a odpočinku. A mimo to si sami zaměstnanci často zpříjemňují pracovní atmosféru vlastními nápady.