Grafický Designer - doba neurčitá, bez AJ

Marketing a komunikace

  • Závišova 502/5, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
  • Vhodné i pro absolventy
  • Práce na plný úvazek

Věnuješ se grafice a hledáš pohodovou práci v příjemném kolektivu? Hledáme parťačku/parťáka do kreativního interního týmu UPC. Fungujeme jako malá reklamka, akorát pro jednoho klienta. Pojď mezi nás.

Co budeš mít na starosti?

- adaptaci kreativních návrhů od síťové agentury pro český a slovenský trh
- přípravu podkladů pro ATL kampaně (grafické prvky pro TV spoty, packshoty a titulky), adaptaci klíčových vizuálů pro CZ/SK – print, OOH, ambient
- návrh a realizace BTL materiálů (brožury, letáky, dopisy, tiskoviny, atd.) v lince s hlavním kreativním motivem, případně vlastní návrh u krátkodobých kampaní
- podporu týmů Interní komunikace, Online, Social, PR, HR – příprava grafických materiálů pro tyto kanály
- úpravu fotografií
- ostatní grafické práce na podporu značky a komunikace UPC
- budeš úzce spolupracovat s ostatními členy oddělení Značky a komunikace, Segmentového marketingu při zadávání, prezentaci a obhajobě kreativních výstupů

Jak si tě asi představujeme...

- vhodné i pro šikovné grafiky po škole
- máš cit pro grafickou vyváženost
- máš výbornou znalost grafických programů Adobe CC (InDesign, Photoshoshop, Illustrator, Acrobat) na platformě Mac
- znáš typografická pravidla
- dokážeš vytvořit předtiskovou přípravu výstupů pro tiskárny a studia
- nechybí ti týmový duch a nadšení pro práci
- máš neotřelé nápady
- jsi samostatná/ý a dokážeš věci dotahovat do konce

Co ti můžeme nabídnout my?

- malý kreáč, hlasitou muziku, Griffinovi na zpětném zhlédnutí
- flexibilní pracovní dobu
- práci na HPP na dobu neurčitou
- zázemí silné společnosti
- fixní mzdu a roční bonusy
- 5 týdnů dovolené, stravenky, slevy na služby, slevové karty, příspěvek na penzijní připojištění

Závěrem....

Líbí se ti naše nabídka? Pošli nám svůj životopis a portfolio a my se ti ozveme.

Jestli chceš vědět ještě víc, koukni na

https://www.mediaguru.cz/clanky/2018/12/upc-interni-kreativni-tym-ma-informace-z-prvni-ruky/

Vedoucí Michal Němeček tam sdílí své zkušenosti a postřehy.

Kontaktujte

UPC Česká republika, s.r.o.
Jana Fatková

Příběhy lidí

Michal Ertl

BSS Aplication Supervisor | Ostrava

Moje pracovní kariéra je s UPC spjata už od roku 2003. Po ukončení střední školy jsem nastoupil jako administrativní a technická podpora satelitního vysílání. Brzy jsem postoupil na pozici Supervisora. V roce 2008 jsem se stal součástí oddělení Technology & Innovation jako specialista BSS (Business Support System) a v současné době pracuji na pozici BSS Aplication Supervisor. Má práce je kreativní, pracuji na různých projektech a mám tak možnost neustále rozšiřovat své znalosti.

Vždy jsem měl to štěstí pracovat ve velmi přátelském a vstřícném kolektivu a také jsem měl, a stále mám, velmi férové nadřízené. V UPC oceňuji možnost dále se vzdělávat ve svém oboru a stále více pronikat do technických oblastí.

Hana Šindelářová

Call Centre Teamleader Senior | Meziboří

V UPC jsem začala pracovat v roce 2008, po otevření Klientského centra v Meziboří.

Poměrně rychle jsem se posunula na prodejní oddělení a byla vybrána jako garant specialistů pro písemnou komunikaci a začala jsem školit nováčky.

Po několika letech jsem se rozhodla pro další kariérní posun a přihlásila se do interního výběrového řízení na pozici Zástupce Teamleadera infolinky. Po roce jsem se stala Teamleaderem. Aktuálně tak zastávám pozici Teamleader Senior a koučuji nové Teamleadery.

Práce s lidmi mě baví a mám radost, když můžu novým kolegům předávat zkušenosti a vidím jejich pracovní pokroky. Oceňuji,  že mi UPC dává prostor pro realizaci různých projektů a podporuje mé nápady a aktivity. Také proto tu už pracuji devátým rokem…

Pavel Škarda

CEE Transformation Manager | Praha

V UPC pracuji od roku 2004, začínal jsem jako operátor Klientského centra, tehdy ještě ve společnosti Karneval.

Z odd. KC jsem postoupil na pozici Trenér technických dovedností a později jsem se dostal k práci Planning and Reporting Managera, na které jsem setrval šest let.

Jelikož jsem byl zapojen do implementace mnoha projektů, přešel jsem na pozici Manager Program Management & Strategy v oddělení Customer Operation. Tak jsem se dostal do nejužšího vedení firmy a staral se o klíčové projekty v UPC ČR i na Slovensku. V roce 2017 se má pozice opět trochu změnila a nyní pracuji jako CEE Transformation Manager, s čímž se pojí nové zodpovědnosti v regionu střední a východní Evropy.

I přes velké pracovní nasazení si stále najdu čas na svou rodinu.

Alena Šímová

HR Specialist senior | Praha

Před deseti lety jsem přišla do UPC z obchodní sféry. Dva roky jsem vyřizovala požadavky klientů, jako operátor a zástupce Teamleadera, kde jsem byla mimo jiné zodpovědná i za zaškolování nových zaměstnanců. Odtud už to byl jen krok na personální oddělení na pozici trenéra-školitele, kde jsem nováčky podporovala v jejich začátcích a pomáhala rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti. V rámci personálního oddělení jsem se časem podílela na výběru zaměstnanců. Poslední rok pracuji jako HR Specialist senior. Jsem zodpovědná za administrativní část personálního oddělení. Je to práce náročná, s důrazem na přesnost a pečlivost, a protože má přesah do všech personálně mzdových oblastí, je také velice různorodá a stále se při ní rozvíjím.

Přidej se k nám