Akviziční obchodník pro klíčové zákazníky B2B

Obchod + Prodej

 • Závišova 502/5, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
 • Práce na plný úvazek

Divize UPC Business nabízí profesionální telekomunikační řešení zahrnující jak standardní internetové, hlasové a datové služby, tak služby nadstavbové v podobě Server Housingu. Flexibilita a prozákaznický přístup našeho Business týmu nám umožňuje vytvářet technická řešení šitá na míru včetně možnosti prodeje, pronájmu, leasingu HW a SW.

Jakého kolegu hledáme?

 • Zkušeného profesionála z oblasti B2B, který má ideálně praxi v oblasti TELCO,
 • Akvizičního obchodníka, který bude rozšiřovat naše prodejní aktivity pro střední a velké firmy a státní správy,
 • Profesionála, který dokáže podchytit obchodní příležitost, připravit prodejní strategii a vést obchodní jednání
 • Vytrvalce, který má vysoké pracovní nasazení a profesionální vystupování
 • Kolegu do našeho prima týmu, který je loajální, je týmový hráč, ale umí pracovat samostatně

Co Vám UPC nabízí:

 • Hlavní pracovní poměr
 • Atraktivní fixní ohodnocení dle Vašich zkušeností + výkonnostní bonusy
 • Firemní automobil i k soukromým účelům
 • Podporu při organizaci a domlouvání schůzek
 • Rozvoj obchodních a technických dovedností, motivovaný a přátelský tým
 • Flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova
 • Zaměstnanecké benefity jako je kabelová televize a internet se 70% slevou, stravenky v hodnotě 85 Kč za každý odpracovaný den, týden dovolené navíc (25 dní celkem), příspěvek na penzijní pojištění, Multisport kartu...

Kontaktujte

UPC Česká republika, s.r.o.
Jana Fatková

Příběhy lidí

Michal Ertl

BSS Aplication Supervisor | Ostrava

Moje pracovní kariéra je s UPC spjata už od roku 2003. Po ukončení střední školy jsem nastoupil jako administrativní a technická podpora satelitního vysílání. Brzy jsem postoupil na pozici Supervisora. V roce 2008 jsem se stal součástí oddělení Technology & Innovation jako specialista BSS (Business Support System) a v současné době pracuji na pozici BSS Aplication Supervisor. Má práce je kreativní, pracuji na různých projektech a mám tak možnost neustále rozšiřovat své znalosti.

Vždy jsem měl to štěstí pracovat ve velmi přátelském a vstřícném kolektivu a také jsem měl, a stále mám, velmi férové nadřízené. V UPC oceňuji možnost dále se vzdělávat ve svém oboru a stále více pronikat do technických oblastí.

Hana Šindelářová

Call Centre Teamleader Senior | Meziboří

V UPC jsem začala pracovat v roce 2008, po otevření Klientského centra v Meziboří.

Poměrně rychle jsem se posunula na prodejní oddělení a byla vybrána jako garant specialistů pro písemnou komunikaci a začala jsem školit nováčky.

Po několika letech jsem se rozhodla pro další kariérní posun a přihlásila se do interního výběrového řízení na pozici Zástupce Teamleadera infolinky. Po roce jsem se stala Teamleaderem. Aktuálně tak zastávám pozici Teamleader Senior a koučuji nové Teamleadery.

Práce s lidmi mě baví a mám radost, když můžu novým kolegům předávat zkušenosti a vidím jejich pracovní pokroky. Oceňuji,  že mi UPC dává prostor pro realizaci různých projektů a podporuje mé nápady a aktivity. Také proto tu už pracuji devátým rokem…

Pavel Škarda

CEE Transformation Manager | Praha

V UPC pracuji od roku 2004, začínal jsem jako operátor Klientského centra, tehdy ještě ve společnosti Karneval.

Z odd. KC jsem postoupil na pozici Trenér technických dovedností a později jsem se dostal k práci Planning and Reporting Managera, na které jsem setrval šest let.

Jelikož jsem byl zapojen do implementace mnoha projektů, přešel jsem na pozici Manager Program Management & Strategy v oddělení Customer Operation. Tak jsem se dostal do nejužšího vedení firmy a staral se o klíčové projekty v UPC ČR i na Slovensku. V roce 2017 se má pozice opět trochu změnila a nyní pracuji jako CEE Transformation Manager, s čímž se pojí nové zodpovědnosti v regionu střední a východní Evropy.

I přes velké pracovní nasazení si stále najdu čas na svou rodinu.

Alena Šímová

HR Specialist senior | Praha

Před deseti lety jsem přišla do UPC z obchodní sféry. Dva roky jsem vyřizovala požadavky klientů, jako operátor a zástupce Teamleadera, kde jsem byla mimo jiné zodpovědná i za zaškolování nových zaměstnanců. Odtud už to byl jen krok na personální oddělení na pozici trenéra-školitele, kde jsem nováčky podporovala v jejich začátcích a pomáhala rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti. V rámci personálního oddělení jsem se časem podílela na výběru zaměstnanců. Poslední rok pracuji jako HR Specialist senior. Jsem zodpovědná za administrativní část personálního oddělení. Je to práce náročná, s důrazem na přesnost a pečlivost, a protože má přesah do všech personálně mzdových oblastí, je také velice různorodá a stále se při ní rozvíjím.

Přidej se k nám