Obchodní manažer pro klíčové zákazníky

Obchod + Prodej

 • Jihomoravský kraj
 • Práce na plný úvazek

Divize UPC Business nabízí profesionální telekomunikační řešení zahrnující jak standardní internetové, hlasové a datové služby, tak služby nadstavbové v podobě Server Housingu. Flexibilita a prozákaznický přístup našeho Business týmu nám umožňuje vytvářet technická řešení šitá na míru včetně možnosti prodeje, pronájmu, leasingu HW a SW.

Koho hledáme?

 • Zkušeného obchodníka z oblasti B2B, který má praxi v oblasti TELCO, a který bude dále rozšiřovat naše prodejní aktivity
 • Profesionála, který dokáže podchytit obchodní příležitost, připravit prodejní strategii a vést obchodní jednání
 • Vytrvalce, který má vysoké pracovní nasazení a profesionální vystupování
 • Kolegu, který je loajální, umí pracovat samostatně, ale je i týmový hráč

Co Vám UPC nabízí:

 • Hlavní pracovní poměr
 • Atraktivní fixní ohodnocení dle Vašich zkušeností + výkonnostní bonusy
 • Firemní automobil i k soukromým účelům
 • Podporu při organizaci a domlouvání schůzek
 • Rozvoj obchodních a technických dovedností, motivovaný a přátelský tým
 • Flexibilní pracovní dobu
 • Zaměstnanecké benefity (pět týdnů dovolené, stravenky, sleva na produkty UPC, pojištění, apod.)

Kontaktujte

UPC Česká republika, s.r.o.
Eva Grocholová

Příběhy lidí

Michal Ertl

BSS Aplication Supervisor | Ostrava

Moje pracovní kariéra je s UPC spjata už od roku 2003. Po ukončení střední školy jsem nastoupil jako administrativní a technická podpora satelitního vysílání. Brzy jsem postoupil na pozici Supervisora. V roce 2008 jsem se stal součástí oddělení Technology & Innovation jako specialista BSS (Business Support System) a v současné době pracuji na pozici BSS Aplication Supervisor. Má práce je kreativní, pracuji na různých projektech a mám tak možnost neustále rozšiřovat své znalosti.

Vždy jsem měl to štěstí pracovat ve velmi přátelském a vstřícném kolektivu a také jsem měl, a stále mám, velmi férové nadřízené. V UPC oceňuji možnost dále se vzdělávat ve svém oboru a stále více pronikat do technických oblastí.

Hana Šindelářová

Call Centre Teamleader Senior | Meziboří

V UPC jsem začala pracovat v roce 2008, po otevření Klientského centra v Meziboří.

Poměrně rychle jsem se posunula na prodejní oddělení a byla vybrána jako garant specialistů pro písemnou komunikaci a začala jsem školit nováčky.

Po několika letech jsem se rozhodla pro další kariérní posun a přihlásila se do interního výběrového řízení na pozici Zástupce Teamleadera infolinky. Po roce jsem se stala Teamleaderem. Aktuálně tak zastávám pozici Teamleader Senior a koučuji nové Teamleadery.

Práce s lidmi mě baví a mám radost, když můžu novým kolegům předávat zkušenosti a vidím jejich pracovní pokroky. Oceňuji,  že mi UPC dává prostor pro realizaci různých projektů a podporuje mé nápady a aktivity. Také proto tu už pracuji devátým rokem…

Pavel Škarda

CEE Transformation Manager | Praha

V UPC pracuji od roku 2004, začínal jsem jako operátor Klientského centra, tehdy ještě ve společnosti Karneval.

Z odd. KC jsem postoupil na pozici Trenér technických dovedností a později jsem se dostal k práci Planning and Reporting Managera, na které jsem setrval šest let.

Jelikož jsem byl zapojen do implementace mnoha projektů, přešel jsem na pozici Manager Program Management & Strategy v oddělení Customer Operation. Tak jsem se dostal do nejužšího vedení firmy a staral se o klíčové projekty v UPC ČR i na Slovensku. V roce 2017 se má pozice opět trochu změnila a nyní pracuji jako CEE Transformation Manager, s čímž se pojí nové zodpovědnosti v regionu střední a východní Evropy.

I přes velké pracovní nasazení si stále najdu čas na svou rodinu.

Alena Šímová

HR Specialist senior | Praha

Před deseti lety jsem přišla do UPC z obchodní sféry. Dva roky jsem vyřizovala požadavky klientů, jako operátor a zástupce Teamleadera, kde jsem byla mimo jiné zodpovědná i za zaškolování nových zaměstnanců. Odtud už to byl jen krok na personální oddělení na pozici trenéra-školitele, kde jsem nováčky podporovala v jejich začátcích a pomáhala rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti. V rámci personálního oddělení jsem se časem podílela na výběru zaměstnanců. Poslední rok pracuji jako HR Specialist senior. Jsem zodpovědná za administrativní část personálního oddělení. Je to práce náročná, s důrazem na přesnost a pečlivost, a protože má přesah do všech personálně mzdových oblastí, je také velice různorodá a stále se při ní rozvíjím.

Přidej se k nám