Regionální obchodník UPC

Obchod + Prodej

  • Hradec Králové, Ostrava, Praha, okres Plzeň-město, okres Teplice, Jihomoravský kraj
  • Vhodné i pro absolventy
  • Práce na plný úvazek

UPC Česká republika slaví v roce 2017 již 17 let existence na českém trhu, dle průzkumu Universum se UPC Česká republika umístilo v žebříčku Czech Republic's Most Attractive Employers 2015 mezi top 100 nejatraktivnějšími zaměstnavateli v zemi pro české vysokoškoláky

Jedná se o obchodní pozici zajišťující prodej služeb v předem určené lokalitě, se zaměřením na akvizice rezidentních zákazníků.
Obchodník je s našimi zákazníky v přímém osobním nebo telefonickém kontaktu a je primárním obchodním koordinátorem pro zákazníky svěřené lokality a osobně, popřípadě telefonicky řešit jejich přání a požadavky.

UPC hledá ty, kteří:

• Hledají zajímavou práci pro společnost, která je jedničkou ve svém oboru,
• Mají nadstandardní orientaci na výsledek, nebojí se výzev,
• Chtějí se naučit novým věcem,
• Mají čistý trestní rejstřík,
• Jsou samostatní
• Mají zájem pracovat na živnostenský list

Pracovní náplň:

• Vyhledávání a rozvoj nových obchodních příležitostí u stávajících a potenciálních nových zákazníků v přidělené lokalitě.
• Aktivní prodej všech produktů a služeb společnosti, plnění týmového obchodního plánu.
• Zjišťování potřeb zákazníků prostřednictvím pravidelných osobních návštěv a telefonických hovorů.
• Tvorba a rozvoj dobrých vztahů s kontaktovanými osobami.
• Iniciace, řízení a realizace schválených obchodních projektů uvnitř naší firmy.
• Vyjednávání oboustranně výhodných obchodník podmínek.
• Aktivní spolupráce s ostatními útvary společnosti (linka pro pomoc specialistů, oddělení zákaznických řešení, marketing aj.).
• Zajišťuje dotažení požadavků zákazníka, které jsou v souladu s předpisy, pokyny a procesy naší společnosti.

Kandidátům nabízíme:

• PŘI SPLNĚNÍ PODMÍNEK 30.000 Kč za první 3 měsíce!
• Nebo zvýhodněné BONUS PROVIZE v období prvních 3 měsíců o 20%
• Progresivní sazby provizí
• Bezplatné zaškolení
• Firemní produkty pro Vás se 70% slevou!
• Týmové zázemí i maximální podpora manažera!
• Motivační programy
• Pravidelné soutěže pro nové i stávající obchodníky
• Teambuildingová setkání

Nováčky zaškolíme, zkušené podpoříme! Přidejte se k UPC týmu!

Nástup: ihned nebo dle dohody
Místo pracoviště: region dle Vašeho bydliště

Kontaktujte

UPC Česká republika, s.r.o.
Eva Grocholová

Příběhy lidí

Michal Ertl

BSS Aplication Supervisor | Ostrava

Moje pracovní kariéra je s UPC spjata už od roku 2003. Po ukončení střední školy jsem nastoupil jako administrativní a technická podpora satelitního vysílání. Brzy jsem postoupil na pozici Supervisora. V roce 2008 jsem se stal součástí oddělení Technology & Innovation jako specialista BSS (Business Support System) a v současné době pracuji na pozici BSS Aplication Supervisor. Má práce je kreativní, pracuji na různých projektech a mám tak možnost neustále rozšiřovat své znalosti.

Vždy jsem měl to štěstí pracovat ve velmi přátelském a vstřícném kolektivu a také jsem měl, a stále mám, velmi férové nadřízené. V UPC oceňuji možnost dále se vzdělávat ve svém oboru a stále více pronikat do technických oblastí.

Hana Šindelářová

Call Centre Teamleader Senior | Meziboří

V UPC jsem začala pracovat v roce 2008, po otevření Klientského centra v Meziboří.

Poměrně rychle jsem se posunula na prodejní oddělení a byla vybrána jako garant specialistů pro písemnou komunikaci a začala jsem školit nováčky.

Po několika letech jsem se rozhodla pro další kariérní posun a přihlásila se do interního výběrového řízení na pozici Zástupce Teamleadera infolinky. Po roce jsem se stala Teamleaderem. Aktuálně tak zastávám pozici Teamleader Senior a koučuji nové Teamleadery.

Práce s lidmi mě baví a mám radost, když můžu novým kolegům předávat zkušenosti a vidím jejich pracovní pokroky. Oceňuji,  že mi UPC dává prostor pro realizaci různých projektů a podporuje mé nápady a aktivity. Také proto tu už pracuji devátým rokem…

Pavel Škarda

CEE Transformation Manager | Praha

V UPC pracuji od roku 2004, začínal jsem jako operátor Klientského centra, tehdy ještě ve společnosti Karneval.

Z odd. KC jsem postoupil na pozici Trenér technických dovedností a později jsem se dostal k práci Planning and Reporting Managera, na které jsem setrval šest let.

Jelikož jsem byl zapojen do implementace mnoha projektů, přešel jsem na pozici Manager Program Management & Strategy v oddělení Customer Operation. Tak jsem se dostal do nejužšího vedení firmy a staral se o klíčové projekty v UPC ČR i na Slovensku. V roce 2017 se má pozice opět trochu změnila a nyní pracuji jako CEE Transformation Manager, s čímž se pojí nové zodpovědnosti v regionu střední a východní Evropy.

I přes velké pracovní nasazení si stále najdu čas na svou rodinu.

Alena Šímová

HR Specialist senior | Praha

Před deseti lety jsem přišla do UPC z obchodní sféry. Dva roky jsem vyřizovala požadavky klientů, jako operátor a zástupce Teamleadera, kde jsem byla mimo jiné zodpovědná i za zaškolování nových zaměstnanců. Odtud už to byl jen krok na personální oddělení na pozici trenéra-školitele, kde jsem nováčky podporovala v jejich začátcích a pomáhala rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti. V rámci personálního oddělení jsem se časem podílela na výběru zaměstnanců. Poslední rok pracuji jako HR Specialist senior. Jsem zodpovědná za administrativní část personálního oddělení. Je to práce náročná, s důrazem na přesnost a pečlivost, a protože má přesah do všech personálně mzdových oblastí, je také velice různorodá a stále se při ní rozvíjím.

Přidej se k nám