Kariéra

Zajímáte se o práci v mezinárodní společnosti? Vyhovuje Vám dynamické prostředí telekomunikací? Staňte se součástí našeho týmu a využijte možnosti osobně se podílet na budoucnosti naší společnosti.

Projektový specialista - hlasová řešení VoIP

Specialista hlasových služeb má na starosti plánování a realizaci hlasových řešení UPC pro firemní zákazníky (B2B).

Na této pozici budete úzce spolupracovat s obchodníky, navrhovat technická řešení hlasových služeb a následně zajišťovat jejich servis v případě poruchy.

Co Vás čeká:

  • plánování a realizace hlasových řešení UPC
  • implementace a správa PBX a CloudPBX
  • spolupráce s obchodními zástupci a kolegy při řešení požadavků
  • instalace a administrace uživatelských stanic a aplikací
  • zakládání a administrace služeb, projektová dokumentace
  • správa HW pro SIP telefonii
  • evidence a inventarizace HW a SW

Co budete potřebovat:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • znalost MS Windows a Linux na pokročilé úrovni
  • odborná znalost problematiky SIP 2.0 a LAN sítí
  • obecná orientace v oblasti IT
  • znalost MS Office výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • dobré komunikační schopnosti, spolehlivost a týmový přístup k práci

Nabízíme:

  • přátelský tým a stabilní prostředí telekomunikační společnosti
  • možnost dále se rozvíjet a získávat zkušenosti jedinečné pro telekomunikace
  • flexibilní pracovní doba, příležitostná práce z domova, výrazná sleva na služby UPC, příspěvek na penzijní připojištění a další zajímavé benefity
  • SIM a notebook
  • místo pracoviště blízko centra Prahy

Kontakt

UPC Česká republika, s.r.o.
Alžběta Vlasáková