Kariéra

Zajímáte se o práci v mezinárodní společnosti? Vyhovuje Vám dynamické prostředí telekomunikací? Staňte se součástí našeho týmu a využijte možnosti osobně se podílet na budoucnosti naší společnosti.

Projektový specialista (internetová řešení)

Hledáme člověka, který se zajímá o bezdrátové technologie a optické sítě a chce se v této oblasti dále rozvíjet a získávat zkušenosti.

Na této pozici budete navrhovat řešení pro firemní zákazníky a dále se podílet na jejich realizaci a chodu.

Podívejte se na náš profil a získejte více informací o aktivitách UPC Business:

Popis pozice:

  • zpracování technicko-projektové dokumentace k:
  • realizaci připojení B2B klientů
  • rozšíření a upgrade sítě UPC
  • aktivní spolupráce na projektech s obchodníky MLE
  • koordinace interních a externích projektů
  • implementace nových projektů/produktů v rámci UPC CZ & UPC Europe
  • zajištění ostatních úkolů a zodpovědnosti za jejich plnění

Profesní požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • základní znalost TCP/IP protokolu a výstavby LAN sítí
  • znalost bezdrátové technologie a zkušenosti s výstavbou optických sítí výhodou
  • schopnost plánovat a organizovat
  • vysoké pracovní nasazení
  • znalost práce s PC (MS Office)
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • přátelský tým a stabilní prostředí telekomunikační společnosti
  • možnost dále se rozvíjet a získávat nové zkušenosti
  • zajímavé finanční ohodnocení, možnost ovlivnit výši mzdy (realizované projekty)
  • flexibilní pracovní doba a občasné práce z domova, 5 týdnů dovolené, výrazná sleva na produkty UPC, penzijní připojištění a další zajímavé benefity
  • místo pracoviště blízko centra Prahy

Kontakt

UPC Česká republika, s.r.o.
Alžběta Vlasáková