Kariéra

Zajímáte se o práci v mezinárodní společnosti? Vyhovuje Vám dynamické prostředí telekomunikací? Staňte se součástí našeho týmu a využijte možnosti osobně se podílet na budoucnosti naší společnosti.

B2B Senior Account Manager

Divize UPC Business nabízí profesionální telekomunikační řešení zahrnující jak standardní internetové, hlasové a datové služby, tak služby nadstavbové v podobě Server Housingu. Flexibilita a prozákaznický přístup našeho Business týmu nám umožňuje vytvářet technická řešení šitá na míru včetně možnosti prodeje, pronájmu, leasingu HW a SW.

Popis pozice:

• Akviziční obchodní činnost v segmentu velkých firem
• Rozšiřování prodejních aktivit v Jihomoravském kraji
• Odpovědnost za dosažení prodejních cílů
• Retenční činnost
• Odpovědnost za reporting prováděných aktivit
• Monitoring konkurence
• Zastupování UPC při jednání s klienty
• Plnění osobního prodejního plánu

Profesní požadavky:

• Zkušenosti s prodejem v oblasti B2B
• Praxe v oblasti TELCO
• Samostatné vedení obchodních jednání a prezentací
• Vysoké pracovní nasazení, profesionální vystupování
• Orientace na výsledek, znalost prodejního procesu
• Schopnost plánovat, řídit a organizovat
• Loajalita a zodpovědný přístup
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme Vám:

• Hlavní pracovní poměr
• Atraktivní fixní ohodnocení dle Vašich zkušeností + výkonnostní bonusy
• Firemní automobil i k soukromým účelům
• Podpora a rozvoj obchodních a technických dovedností, motivovaný a přátelský tým
• Flexibilní pracovní doba
• Zaměstnanecké benefity (pět týdnů dovolené, stravenky, sleva na produkty UPC, pojištění, apod.)

Kontakt

UPC Česká republika, s.r.o.
Eva Grocholová