Kariéra

UPC Česká republika slaví v roce 2017 již 17 let existence na českém trhu, dle průzkumu Universum se UPC Česká republika umístilo v žebříčku Czech Republic's Most Attractive Employers 2015 mezi top 100 nejatraktivnějšími zaměstnavateli v zemi pro české vysokoškoláky

Regionální obchodník UPC

Jedná se o obchodní pozici zajišťující prodej služeb v předem určené lokalitě, se zaměřením na akvizice rezidentních zákazníků.
Obchodník je s našimi zákazníky v přímém osobním nebo telefonickém kontaktu a je primárním obchodním koordinátorem pro zákazníky svěřené lokality a osobně, popřípadě telefonicky řešit jejich přání a požadavky.

UPC hledá ty, kteří:

• Hledají zajímavou práci pro společnost, která je jedničkou ve svém oboru,
• Mají nadstandardní orientaci na výsledek, nebojí se výzev,
• Chtějí se naučit novým věcem,
• Mají čistý trestní rejstřík,
• Jsou samostatní
• Mají zájem pracovat na živnostenský list

Pracovní náplň:

• Vyhledávání a rozvoj nových obchodních příležitostí u stávajících a potenciálních nových zákazníků v přidělené lokalitě.
• Aktivní prodej všech produktů a služeb společnosti, plnění týmového obchodního plánu.
• Zjišťování potřeb zákazníků prostřednictvím pravidelných osobních návštěv a telefonických hovorů.
• Tvorba a rozvoj dobrých vztahů s kontaktovanými osobami.
• Iniciace, řízení a realizace schválených obchodních projektů uvnitř naší firmy.
• Vyjednávání oboustranně výhodných obchodník podmínek.
• Aktivní spolupráce s ostatními útvary společnosti (linka pro pomoc specialistů, oddělení zákaznických řešení, marketing aj.).
• Zajišťuje dotažení požadavků zákazníka, které jsou v souladu s předpisy, pokyny a procesy naší společnosti.

Kandidátům nabízíme:

• PŘI SPLNĚNÍ PODMÍNEK 30.000 Kč za první 3 měsíce!
• Nebo zvýhodněné BONUS PROVIZE v období prvních 3 měsíců o 20%
• Progresivní sazby provizí
• Bezplatné zaškolení
• Firemní produkty pro Vás se 70% slevou!
• Týmové zázemí i maximální podpora manažera!
• Motivační programy
• Pravidelné soutěže pro nové i stávající obchodníky
• Teambuildingová setkání

Nováčky zaškolíme, zkušené podpoříme! Přidejte se k UPC týmu!

Nástup: ihned nebo dle dohody
Místo pracoviště: region dle Vašeho bydliště

Kontakt

UPC Česká republika, s.r.o.
Eva Grocholová